MARTYNA MAJDA i KAROLINA SZCZUROWSKA z PM TRIOLKI na festiwalu WYGRAJ SUKCES

MARTYNA MAJDA i KAROLINA SZCZUROWSKA, solistki-wokalistki z PM TRIOLKI RABKA-ZDRÓJ przy PCK NOWY TARG reprezentowały, w minionych dniach, region krakowski na największym festiwalu piosenki dla dzieci i młodzieży "WYGRAJ SUKCES" 2017, w Tarnobrzegu.

Po kilku etapach kwalifikacji znalazły się w gronie ok. 20. najlepszych solistów w Polsce, spośród ponad 2300 startujących. Martynka, lat 11 zaprezentowała w Finale piosenkę "Czy nastanie znów świt" z filmu "Rogate ranczo". Karolina zaśpiewała piękną piosenkę "Kiedyś" Mietka Szcześniaka. Obie solistki kształcą się wokalnie pod kierunkiem nauczycieli muzyki i teatru Marioli i Piotra Burcan.

Martyna Majda mieszka w Łętowni. Ma już liczne osiągnięcia ale to jest pierwsze tak znaczące. Karolina Szczurowska, lat 15, uczy się w PM TRIOLKI już od ponad 10 lat. Ma liczne laury, także najwyższe międzynarodowe, solowo jak i z zespolem Triola. Mieszka w Przenoszy. Gratulujemy dziewczętom wysokich osiągnięć i życzymy w przyszłym roku najwyższych festiwalowych laurów, i wyjazdu w nagrodę do Eurodineylandu.

 

Relacja: Mariola Maria Burcan - Kawaler Orderu Uśmiechu,

Zdjęcia: Marta Majda i festiwalowe,