41 Wojewódzki Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka.

26 stycznia w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Białym Dunajcu odbył się 41 Wojewódzki Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka.

Czytaj więcej

Rozdanie nagród w konkursie plastyczno - fotograficznym "Maja mała ojczyzna"

W Ratuszu odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród dla laureatów Ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Moja mała ojczyzna". Nagrody odebrali również plastycy uczęszczający na zajęcia prowadzone przez Marię Mrożek w PCK

Czytaj więcej

Dzień babci i dziadka

Z okazji tego pięknego święta wszystkim babciom i dziadkom życzymy dużo zdrowia oraz więcej czasu i cierpliwości dla swoich wnuków a do życzeń dołączamy piękne kwiaty wykonane przez dzieci uczęszczające na zajęcia w pracowni ceramiki Pani Marii Mrożek.

Czytaj więcej

Rejonowe eliminacje do finału 41 Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka

W tegorocznych rejonowych eliminacjach do finału 41 Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka wzięło udział 25 osób

Czytaj więcej

Spotkanie Noworoczne Starosty Nowotarskiego 12 stycznia 2017

Tradycyjnie Spotkanie Noworoczne Starosty Nowotarskiego odbywające się w Państwowej Szkole Muzycznej im. F. Chopina w Nowym Targu było okazją do podsumowania wydarzeń z ubiegłego roku, oceny realizacji założonych planów i podziękowań.

Czytaj więcej

XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Witaj, gwiazdko złota"

Od dwudziestu pięciu lat Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków co roku przed świętami rozświetla blask setek gwiazd wykonanych przez dzieci i młodzież w najróżniejszych technikach plastycznych.

Czytaj więcej

Dwa anioły nagrodzone

Dwa trzecie miejsca przyznano artystom z Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Anioły – muśnięcie skrzydeł”

Czytaj więcej

34 Triolkowe Kolędowanie

28 stycznia 2017 r. - sobota; godz. 12.00 w Galerii „Pod Aniołem” Rabka - Zdrój, ul. Parkowa 5

Czytaj więcej

Spotkanie Noworoczne

Zapraszamy na spotkanie Noworoczne

Czytaj więcej

III Transgraniczny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Malarstwo na szkle wykonane przez Julię Pająk i Esterę Trochimiuk zostało nagrodzone w III Transgranicznym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych, który odbył się w Chochołowie.

Czytaj więcej

Zaproszenie Wystawa Bożonarodzeniowa

Starosta Powiatu Nowotarskiego oraz Powiatowe Centrum Kultury zapraszają na Wystawę Bożonarodzeniową , która odbedzie się 8 grudnia 2016 roku o godz. 17.15 w budynku PCK ul.Jana Kazimierza 20 w Nowym Targu

Czytaj więcej

Gala Osobowość Rabki-Zdroju 30 listopada 2016 roku

W kinie „Śnieżka” odbyła się uroczysta gala nadania nagrody „Osobowość Rabki-Zdroju”.

Czytaj więcej

Mikołajki w Spytkowicach

W dniu 3 grudnia 2016r. w Zespole Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Spytkowicach miało miejsce „Spotkanie z Mikołajem”.

Czytaj więcej

Wielkie Święto Gwary Góralskiej w Skrzypnem

„ (...) gwara nasko podholańsko kochano (...) przecie to skorb scyrozłoty ucem sie jyj jak dziecko od nowa dyć to dziadów i ojców mowa.” Bogdan Weron

Czytaj więcej

Nagrodzeni graficy

W dniach 18-19 listopada została otwarta ogólnopolska wystawa „Grafika 2016” w Lublinie.

Czytaj więcej

Ogólnopolski konkurs Plastyczny Wariacje Graficzne 2016

W piątek, 4 listopada 2016 r. w budynku dworca PKP w Głownie podsumowana została 3 edycja Festiwalu Grafiki „Grafikalia 2016”, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury w Głownie.

Czytaj więcej

"PÓŁ ŻARTEM, PÓŁ SERIO" - premierowy spektakl "Lalkarzy"

W minioną sobotę w Gminnym Centrum Kultury w Spytkowicach miała miejsce premiera najnowszego spektaklu Grupy Teatralnej „Lalkarze” – „Pół żartem, pół serio” w reżyserii Anny i Jacka Krakowiaków. Kunsztem aktorskim oraz perfekcyjną animacją marionetkami popisała się trójka młodych aktorów – Zuzanna Jąkała, Aleksandra Rzeszótko i Wojciech Krakowiak.

Czytaj więcej

Strona z 6‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›