XX Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Ludzie ludziom zgotowali ten los

Organizatorzy XX Jubileuszowego Międzynarodowego Konkursu Plastycznego" Ludzie ludziom zgotowali ten los" uprzejmie informują o wynikach posiedzenia jury:

Czytaj więcej

XII Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych oraz XXVI Powiatowa Parada Orkiestr Dętych

W dniu 20 maja 2018r. w Nowym Targu odbędzie się XII Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych, a w dniu 24 czerwca 2018r. w Krościenku n.D XXVI Powiatowa Parada Orkiestr Dętych.

Czytaj więcej

Konkurs Biennale Art-Talent Libiąż 2018

"Art-Talent" to konkurs umożliwiający rozwinięcie skrzydeł młodym, nieprofesjonalnym artystom z całego kraju. Stanowi konfrontację upodobań, okazję do rozwijania wrażliwości artystycznej i estetycznej.

Czytaj więcej

Informacja dla rodziców

Od dnia 5.02.2018r. zajęcia z gry na gitarze zostają odwołane .O ponownym rozpoczęciu zajęć będziemy informować na stronie PCK.

Czytaj więcej

Mały Bieg Podhalański im.Jana Pawła II

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Małym Biegu Podhalańskim w Obidowej w dniu 30.01.2018r.-kategoria OPEN kobiet i mężczyzn . Zgłoszenia w formie elektronicznej przyjmowane będą na adres: szslimanowa@interia.eu lub osobiście w dniu zawodów .

Czytaj więcej

TRIOLKA - KAROLINA SZCZUROWSKA w programie THE VOICE KIDS

NASZA TRIOLKA, KAROLINA SZCZUROWSKA, lat 15, wystąpi w najbliższym programie THE VOICE KIDS, 27 stycznia, w sobotę, w TVP 2, o godz. 20.00. OGLĄDAJMY. TRZYMAJMY KCIUKI.

Czytaj więcej

IX Ogólnopolski Konkurs Tischnerowski

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IX ogólnopolskim konkursie Tischnerowskim , organizowanym przez Szkołę Podstawową im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie

Czytaj więcej

TRIOLA LAUREATEM KONKURSU KOLĘD

TRIOLA - kwintet wokalny z PRACOWNI MUZYCZNEJ TRIOLKI RABKA-ZDRÓJ przy POWIATOWYM CENTRUM KULTURY NOWY TARG zdobył II nagrodę w Konkursie Kolęd - Kraków ' 2018.

Czytaj więcej

Final Krakowskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek 2018.

Z radością informujemy, że nasze zespoły: Triolki, Triole i Triola z PCK wystąpiły w Finale Krakowskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek ' 2018. Mamy też zaproszenie do Koncertu Laureatów, gdzie nastąpi ogłoszenie nagrodzonych.

Czytaj więcej

XLII Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka

W dniu 16 stycznia 2018 roku w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu odbył się XLII Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka.Jury w składzie Wanda Szado-Kudasikowa oraz Elżbieta Porębska-Mędoń po przesłuchaniu 20 uczestników konkursu postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia .Protokół w załączeniu

Czytaj więcej

X Jubileuszowy Zimowy Bal u Starosty

W minioną sobotę w restauracji „Góralsko Strawa” w Nowym Targu odbył się jubileuszowy - X Zimowy Bal u Starosty Nowotarskiego, podczas którego zbierano środki na rzecz Fundacji Szczęśliwe Jutro.

Czytaj więcej

WITAJ,GWIAZDKO ZŁOTA XXVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

Mali artyści z Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu w Tychach na XXVI Ogólnopolskim Konkursie "Witaj,Gwiazdko Złota"

Czytaj więcej

ZIMOWY BAL "U STAROSTY"

W nawiązaniu do tradycji balów organizowanych przez Starostę Nowotarskiego zapraszamy na kolejną edycję,która odbędzie się w sobotę 13.01.2018,o godź.19:00 w restauracji Góralsko Strawa w Nowym Targu przy ul.Ludźmierskiej 29.

Czytaj więcej

SPOTKANIE NOWOROCZNE "U STAROSTY"

W siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej w Nowym Targu odbyło się Noworoczne Spotkanie "U Starosty" nowotarskiego.

Czytaj więcej

IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar prof.Mariana Wieczystego dla grup Senior i Hobby.

Turniej odbędzie się 20 stycznia 2018 od godź.10.00 w Nowym Targu w Hali Gorce.

Czytaj więcej

KONKURS PLASTYCZNY pt:"NOWY TARG-PRZYRODA I PRZEMYSŁ"

Miejski Zakład Wodociągów w Nowym Targu zorganizował konkurs plastyczny pt:"Nowy Targ Przyroda i Przemysł"

Czytaj więcej

XXVI-Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kalendarz GOK 2018"

Komisja konkursu wybrała i przyznała 13 równorzędnych nagród:12 nagród miesiąca i 1 nagrodę okładki którą otrzymała podopieczna pani Marii Mrożek działającej w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu -Wiktoria Fryźlewicz lat 10.

Czytaj więcej

XI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA TRSTENY-2017

W dniu 30 grudnia 2017 r.w Orawskiej Trstenie (Słowacja) odbył się XI Turniej w szachach o Puchar Burmistrza miasta Trstena

Czytaj więcej

Strona z 15‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›