PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY 43-WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO"MATKA W OCZACH DZIECKA" 11.05.2018 r.

Na konkurs wpłynęło 457 prac z 28 placówek kulturalno-oświatowych. Jury w składzie: Art.Plastyk- Maria Mrożek Art.Plastyk- Leszek Pustówka Sekretarz-Katarzyna Piątek-przyznało -55 nagród -55 wyróżnień

Jury podkreśla wysoki poziom prac,różnorodność zastosowanych technik plastycznych oraz wnikliwe i zaangażowane podejście do tematu.

Stwierdza zauważalną selekcję prac.

WERNISAŻ WYSTAWY 25.05.2018 O GODŹ.12.00

NIEODEBRANE NAGRODY NA WERNISAŻU PROSIMY ODEBRAĆ W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 30.06.2018 r.

"MATKA W OCZACH DZIECKA"-2018

NAGRODY!!!

1.JUSTYNA STASZEL-LAT 8 -GMINNY OŚRODEK KULTURY W BIAŁYM DUNAJCU

2.JADWIGA SKUPIEŃ-LAT 12- GMINNY OŚRODEK KULTURY W BIAŁYM DUNAJCU

3.MAKSYMILIAN FRYCIE-LAT 15 - SPSK NR.1 STARE BYSTRE

4.MARCIN GROŃSKI-LAT 13-SPSK NR.1 STARE BYSTRE

5.JAN NIEMIEC-LAT 14-S.P. GRONKÓW

6.JUSTYNA GAŁ-LAT 12-S.P. GRONKÓW

7.ADRIAN LICHAŃSKI-LAT 12-S.P. MANIOWY

8.OLIWIA SIKOŃ-LAT 7-S.P. SKRZYPNE

9.KORNELIA SOWA-SZOSTAK-LAT 5-PRZEDSZKOLE UL.WOJSKA POLSKIEGO NOWY TARG

10.ALICJA SIARKA-LAT 15 -S.O.S.W. NOWY TARG

11.EWA PYCIAK-LAT 12- S.O.S.W. NOWY TARG

12.MARTA DĘBIEC-LAT 7- POWIATOWY DOM KULTURY W TRZEBINI

13.KAROL HORNIK-LAT 17- ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO -WYCHOWAWCZO-OPIEKUŃCZYCH NOWY TARG

14.KAMIL MAZUR-LAT 22-ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZO-OPIEKUŃCZYCH NOWY TARG

15.OLIWIA ZAWADA-LAT 13-S.P. KNURÓW

16.WERONIKA DEMSKA-LAT 11 -ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZO-OPIEKUŃCZYCH NOWY TARG

17.KATARZYNA ZACHWIEJA-LAT 10-ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZO -OPIEKUŃCZYCH NOWY TARG

18.MARTYNA ŁĘCZYCKA-LAT 7-S.P.ZASKALE

19.ROKSANA THORA-LASKOWSKA-LAT 7-S.P.NR.5 ZAKOPANE

20.MARTYNA MIKOŁAJCZYK- LAT 5-PRZEDSZKOLE "FIKU-MIKU" NOWY TARG

21.DANIEL DĘBSKI-LAT 12-S.P. SROMOWCE WYŻNE

22.ALICJA HELENA BAJ-LAT 9-ŚWIETLICA-KLIKUSZOWA

23.MACIEJ BOCHULA-LAT 6-S.P. OBIDOWA

24.JOANNA PLEWA-LAT 12-S.P. LASEK

25.ADRIAN DRAGOSZ-LAT 14-S.P.ŁAPSZE NIŻNE

26.SZYMON SZKARADŹIŃSKI-LAT 5-PRZEDSZKOLE NR.2 NOWY TARG

27.JULIA WORWA-LAT 5-PRZEDSZKOLE NR.2. NOWY TARG

28.WIKTOR ISKRZYCKI-LAT 5-PRZEDSZKOLE NR.2 NOWY TARG

29.MARCELINA HOJDAK-LAT 15-M. D. K. GORLICE

30.ALEKSANDRA ŚWIERZ-LAT 12-M.D. K. GORLICE

31.WIKTORIA DZIEWANOWSKA-LAT 7- M.D.K GORLICE

32.MAX TAJAK-LAT 9-M.D.K. GORLICE

33.JAGNA KOWALCZYK-LAT 7-"JUTRZENKA" ZAKOPANE

34.GLORIA WOJCIECHOWSKA-LAT 8-"JUTRZENKA" ZAKOPANE

35.KARLINA GĄSIENICA-CIAPTAK-LAT 7-"JUTRZENKA" ZAKOPANE

36.KACPER TRUTY-LAT 11-P .C.K .NOWY TARG

37.MAJA GRZEGORCZYK-LAT 10-P.C.K .NOWY TARG

38.MARIA BUDZ-LAT 13-P.C.K .NOWY TARG

39.OLA MIKOŁAJSKA-LAT 11- P.C.K. NOWY TARG

40.MAŁGOSIA PŁATOSZ-LAT 6- PRZEDSZKOLE SIÓSTR SERAFITEK NOWY TARG

41.KAROLINA POCZKAJSKA-LAT 6-PRZEDSZKOLE SIÓSTR SERAFITEK NOWY TARG

42.MAGDA SIAŚKIEWICZ-LAT 11-P.C.K. NOWY TARG

43.ROKSANA ZYGMUND-LAT 8-P.C.K. NOWY TARG

44.DAWID PLEWA-LAT 13-P.C.K. NOWY TARG

45.JULIANNA SIAŚKIEWICZ-LAT 9-P.C.K. NOWY TARG

46.MAJA RODAK-LAT 5-P.C.K. NOWY TARG

47.OLIWIA WÓJCIAK-LAT 5-P.C.K. NOWY TARG

48.KORNELIA SOWA-LAT 5-P.C.K. NOWY TARG

49.SANDRA ZAGÓRSKA-LAT 114-P.C.K. NOWY TARG

50.DAWID PAJĄK-LAT 12-P.C.K. NOWY TARG

51.MARYSIAN KOWLSKA-LAT 14-P.C.K. NOWY TARG

52.DOMINIKA SARNIAK-LAT 15-P.C.K. NOWY TARG

53.EMILKA KWAK-LAT 9- P.C.K NOWY TAERG

54.AGNIESZKA BYLINA -LAT 11-P.C.K. NOWY TARG

55.AMELIA ZGAMA -LAT 16-P.C.K.NOWY TARG

 

"MATKA W OCZACH DZIECKA"-2018

WYRÓŻNIENIA!!!

1.WIKTORIA GARBACZ-LAT 12-S.P.WAKSMUND

2.MARTYNA ZUBEK-LAT 11-S.P. STARE BYSTRE

3.SYLWIA TOPÓR-LAT 8-S..P. STARE BYSTRE

4.DANUTA BATKIEWICZ-LAT 13-S.P.NR.3 NOWY TARG

5.NATALIA KUBIŃSKA-LAT 15-S.P. GRONKÓW

6.NATALIA RYCHTARCZYK-LAT 15-S.P. GRONKÓW

7.PAULINA CUDZICH-LAT 15- S.P. SZAFLARY

8.OLIWIA ŚWIERCZEK-LAT 6-PRZEDSZKOLE WOJSKA POLSKIEGO NOWY TARG
9.JAKUB KALECIAK-LAT 16-S.O.S.W NOWY TARG

10.GABRIELA MOŚ-LAT 16-S.P. KREMPACHY

11.PIOTR STRAMA-LAT 15-S.O.S.W NOWY TARG

12.MAŁGORZATA SŁODYCZKA-LAT 23-ZESOÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZO-OPIEKUŃCZYCH NOWY TARG

13.IZABELLA URBAŚ-LAT 10-S.P. ZASKALE

14.ZUZANNA PIETRZYK-LAT 10-S.P.NR.5-ZAKOPANE

15.AMELIA KOCZUR-LAT 7-PRZEDSZKOLE "FIKU-MIKU" NOWY TARG

16.ANTONI SOŁTYS-LAT 5-S.P. OBIDOWA

17.KLEMENS KWAK-LAT 13-S.P. LASEK

18.FILIP GRYWALSKI-LAT 14 S.P. SROMOWCE NIŻNE

19.ADRIAN WAŚ-LAT 8-S.P. KRAUSZÓW

20.ANNA MAZUR-LAT 6-PRZEDSZKOLE NR.2 NOWY TARG

21.MARYSIA WÓJCIAK-LAT 6-PRZEDSZKOLE NR.2 NOWY TARG

22.NORBERT WAWRZON-LAT 6-PRZEDSZKOLE NR.2 NOWY TARG

23.JULIA KACZMARCZYK-LAT 6-PRZEDSZKOLE NR.2. NOWY TARG

24.DOMINIKA TRYBUS-LAT 13-M.D.K. GORLICE

25.ALEKSANDRA GRABOWSKA-LAT 14-M.D.K. GORLICE

26.ANNA KIMLA-LAT 16-M.D.K. GORLICE

27.MARIA STOPKA-WALKOSZ-LAT 9-"JUTRZENKA" ZAKOPANE

28.HENIO NĘDZA-LAT 6-"JUTRZENKA" ZAKOPANE

29.MAJA CHROBAK-LAT 11-"JUTRZENKA" ZAKOPANE

30.ŁUKASZ TRUTY-LAT 11-P.C.K. NOWY TARG

31.MAGDA PAJERSKA-LAT 10-P.C.K. NOWY TARG

32.ANIA SŁABOŃ-LAT 10-P.C.K.NOWY TARG

33.JULIA SŁOWAKIEWICZ-LAT 11-P.C.K. NOWY TARG

34.OLA OLEJARZ-LAT 6-PRZEDSZKOLE SIÓSTR SERAFITEK NOWY TARG

35.HENIU DOMALEWSKI-LAT 6-PRZEDSZKOLE SIÓSTR SERAFITEK NOWY TARG

36.LENA BOBROWSKA-LAT 6-PRZEDSZKOLE SIÓSTR SERAFITEK NOWY TARG

37.MAŁGOSIA SIĘKA-LAT 6-PRZEDSZKOLE SIÓSTR SERAFITEK NOWY TARG

38.WIKTORIA FEREK-LAT 12 P.C.K NOWY TARG

39.AGNIESZKA GALAROWICZ-LAT 8-P.C.K. NOWY TARG

40.GABI POTACZEK-LAT 7  P.C.K. NOWY TARG

41.KATARZYNA BROŹNA-LAT 12  P.C.K. NOWY TARG

42.RAFAŁ BALICKI-LAT 8 P.C.K. NOWY TARG

43.MARLENA SMARDUCH-LAT 14 P.C.K. NOWY TARG

44.OLA PODGÓRNA-LAT 14  P.C.K. NOWY TARG

45.MADZIA ZARĘBA-LAT 6 P.C.K. NOWY TARG

46.RÓŻA CIĘŻAK-LAT 9 P.C.K. NOWY TARG

47.ALICJA FUDALEWICZ-LAT 11 P.C.K. NOWY TARG

48.ŁUCJA KRASINIAK-LAT 6 P.C.K. NOWY TARG

49.PATRYK GŁĄBIŃSKI-LAT 9 P.C.K. NOWY TARG

50.OLA WATYCHA-LAT 7 P.C.K. NOWY TARG

51.JULIA PAJĄK-LAT 10 P.C.K. NOWY TARG

52.NATALIA GIEŁCZYŃSKA-LAT 6 P.C.K. NOWY TARG

53.KALINA SMOLEŃ-LAT 8-P.C.K. NOWY TARG

54.MAJA JASKIERSKA-LAT 6-P.C.K. NOWY TARG

55.TOSIA POTACZEK-LAT-6-P.C.K NOWY TARG